KONST / Litografier / Färglitografi 11488677
nr 1148 8677
Mikael Frygelius
(1952-2001), Sverige
Färglitografi, Vasabron, Stockholm. Signerad och numrerad 5/180, motivet: 40x52
Mikael Frygelius, svensk målare född i Kristinehamn 1952, död i Stockholm 2001.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 december 2017
kl 18:57:52
3/12 14:33:45
Mikael Frygelius
Läs mer om Mikael Frygelius